Ettevõtte nimi: AS TALLINK TAKSO
Aadress: Kadaka tee 7, Tallinn 10621
Registrikood: 11425524

Käibemaksu info: EE101188041

Juhatuse liige: Tõnu Uusmaa
Telefon: +372 640 8921
E-post: tonu.uusmaa@tallinktakso.ee

Juhatuse liige: Alger Holzmann
Telefon: +372 640 8921
E-post: alger.holzmann@tallinktakso.ee

Tehnoloogiajuht: Martin Uusmaa
Telefon: +372 640 8924
E-post: martin.uusmaa@tallinktakso.ee

Järelvalvejuht: Urmas Vilms

Telefon: +372 640 8922
E-post: urmas.vilms@tallinktakso.ee


Haldusjuht: Marek Koppel
Telefon: +372 5028979
E-post: marek.koppel@tallinktakso.ee

Väljaõppejuht: Toivo Rägastik
Telefon: +372 53285014
E-post: toivo.ragastik@tallinktakso.ee

Kliendihaldur: Reelika Tamm 
Telefon: +372 640 8965
E-post: reelika.tamm@tallinktakso.ee 

Kõnekeskuse juhataja: Helina Eirand 
Telefon: +372 640 8901
E-post: helina.eirand@tallinktakso.ee

Hinnapäringud ja pakkumised:
Telefon: +372 640 8921
E-post: info@tallinktakso.ee