Ettevõtte nimi: AS TALLINK TAKSO
Aadress: Kadaka tee 7, Tallinn 10621
Registrikood: 11425524

Käibemaksu info: EE101188041

Juhatuse liige: Tõnu Uusmaa
Telefon: +372 640 8921
E-post: tonu.uusmaa@tallinktakso.ee

Juhatuse liige: Alger Holzmann
Telefon: +372 640 8921
E-post: alger.holzmann@tallinktakso.ee

Tehnoloogiajuht: Martin Uusmaa
Telefon: +372 640 8921
E-post: martin.uusmaa@tallinktakso.ee

Autopargi juht: Andrus Tõruke
Telefon: +372 640 8921
E-post: andrus.toruke@tallink.ee

Haldusjuht: Marek Koppel
Telefon: +372 640 8921
E-post: marek.koppel@tallinktakso.ee

Kommunikatsiooni-  ja värbamisjuht: Indrek Lindsalu 
Telefon: +372 640 8921
E-post: indrek.lindsalu@tallinktakso.ee

Analüütik-andmetöötleja: Aljona Varik 
Telefon: +372 640 8921
E-post: aljona.varik@tallinktakso.ee

Kliendihaldur: Reelika Tamm 
Telefon: +372 640 8921
E-post: reelika.tamm@tallinktakso.ee 

Kõnekeskuse juhataja: Helina Eirand 
Telefon: +372 640 8921
E-post: helina.eirand@tallinktakso.ee

Hinnapäringud ja pakkumised:
Telefon: +372 640 8921
E-post: info@tallinktakso.ee