Tööpakkumised

Meie eesmärgiks on aidata klientidel aega võita ning nad kiiresti ja meeldivalt sihtpunkti sõidutada. Soovime pakkuda klientidele alati parimat taksoteenust jälgides sealjuures klientide ootusi mugavusele, turvalisusele ja paindlikkusele, erilist tähelepanu pöörame teenuse kvaliteedile.

Parima kvaliteedi tagamiseks kasutame taksoteenuse osutamisel vaid uusi ja turvalisi sõidukeid.
Seoses klientide arvu kasvuga, ootame taksojuhi kutsetunnistusega oskuslikke ning aktiivsele ja meeldivale klienditeenindusele orienteeritud mehi ja naisi kandideerima TAKSOJUHI ametikohale.

Töölesoovija ankeet (.pdf)

Töö kirjeldus:

  • •    Taksoteenuse osutamine, klientide eeskujulik teenindamine ning kiire ja ohutu sihtpunkti sõidutamine;
  • •    Võimalik on töötada nii töölepingu alusel kui ka Tallink Takso rendiautol ning samuti ka isikliku sõidukiga;
  • •    Meie autopark koosneb uutest sõidukitest, mille keskmine vanus on 2-3 aastat.
  • •    Taksojuhi tööd lihtsustavad kaasaegsed taksoseadmed ja navigeerimisseadmed;
  • •    Läbi kõnekeskuse on kõikidele taksojuhtidele tagatud tellimused ööpäevaringselt;
  • •    Taksojuhil on võimalik taksoteenust pakkuda Tallinna parimates ja kliendirohkemates taksopeatustes.

Nõudmised kandidaadile:

  • •    Töökus, ausus, kohusetundlikkus ning tulemusele orienteeritus;
  • •    Vähemalt 3-aastane autojuhtimise kogemus, korrektne käitumine liikluses;
  • •    Tallinna linnatundmise kogemus, oskus liigelda turvaliselt ja kaasliiklejaid austades;
  • •    Oskus ja soov olla kliendi vastu sõbralik ja pakkuda parimat teenindust;
  • •    Sulle meeldib vahetustega töö ja tahad sõita uute ja hooldatud sõidukitega;
  • •    Hea eesti keel, oskus suhelda vene keeles, kasuks tuleb inglise keele oskus.

Pakume:

  • •    Töötamist töölepingu või rendilepingu alusel;
  • •    Konkurentsivõimelist töötasu.
  • •    Tööks vajalikku taksoseadmete koolitust;
  • •    Alati töökorras, puhast ja hooldatud sõidukit;
  • •    Ametirõivaid ja töötajasõbralikke töötingimusi;
  • •    Kesklinna lähedal asuvat taksoparki ja tasuta parkimisvõimalust isiklikule autole;
  • •    Soodsaid sportimisvõimalusi.

Kandideerimiseks palun saada oma CV e-posti aadressil personal@tallinktakso.ee või täida allpool olev töölesoovija ankeet ja me võtame Sinuga ühendust.
Täpsemat informatsiooni saab aadressil Kadaka tee 7, Tallinn 10621, AS Tallink Takso kontorist.

Kontaktid:
Urmas Vilms tel. +372 640 8922
Alger Holzmann tel. + 372 640 8930