Ärikliendile

Ärikliendile

Tallink Takso eesmärgiks on pakkuda klientidele alati parimat taksoteenust jälgides seejuures klientide ootusi mugavusele ja paindlikkusele, turvalisusele ning hinnale.

Tallink Takso kasutamisel on Teil võimalik kasutada järgmiseid maksevahendeid ja –viise:

  • Firmakaart on juriidilise isiku krediitkaart ja maksevahend taksoteenuse kasutamise eest. Kaart esitatakse pärast sõitu Teiega kokku lepitud soodustuse saamiseks ning pärast sõitu makstava summa fikseerimiseks. Reaalne maksmine terve kuu jooksul toimunud sõitude eest toimub arve alusel alles järgneval kalendrikuul. Arvel tuuakse välja taksosõidud kuupäevaliselt, kellaajaliselt, sõidu kilomeetrid ning sõidu maksumus.


Ühekordne firmakaart on mõeldud ühekordseks kasutamiseks ja sobib juhtudeks, kui Te soovite tasuda oma külalise või töötaja taksosõidu eest, kuid samas ei saa ega soovi neile väljastada vaba kasutusvõimalusega alalist firmakaarti. Ühekordne firmakaart on samuti krediitkaart ja toimib (nii soodustuse saamiseks ja sõidu fikseerimiseks kui aruande esitamisel ja arvega tasumisel) analoogselt tavalise firmakaardiga, kuid sõidu lõppedes jääb see taksojuhi kätte. See võimaldab Teil pakkuda oma töötajatele taksoteenust vastavalt vajadusele, kuid hoida samas teenuse kasutamine ja kulud kontrolli all.

Nii firmakaardid kui ka ühekordsed firmakaardid väljastatakse tasuta ning neil puudub kuuhooldustasu.
Kõikides taksodes on soovi korral võimalik tasuda ka koheselt pangakaardiga.

Loodame, et leiate meie poolt pakutavate teenuste ja paindlike makseviiside hulgast endale sobivad lahendused oma ettevõtte:

  •   •    esindus- ja töösõitudeks,
  •   •    töötajate kojuveoks
  •   •    külalistele ja klientidele transporditeenuse pakkumiseks.


Oleme hea meelega nõus Teiega läbi arutama Teie konkreetsed vajadused ja täiendavad küsimused ning kujundama oma teenuse just neist lähtuvalt.

Konkreetse pakkumisega tutvumiseks palume kontakteeruda aadressil info@tallinktakso.ee

VALI PAREM TAKSO!

Tõnu Uusmaa
Juhatuse liige
tonu.uusmaa@tallinktakso.ee