Takso24 on Tallink Takso gruppi kuuluv taksoteenuse pakkuja ühendades Tallink Taksole omase teenuse kvaliteedi klientide ootustega soodsamale hinnale.

Takso24 kasutamisel on Teil võimalik kasutada järgmiseid maksevahendeid ja -viise:

Firmakaart on juriidilise isiku krediitkaart ja maksevahend taksoteenuse kasutamise eest. Kaart esitatakse pärast sõitu sõidutasu fikseerimiseks ning Teiega kokku lepitud soodustuse saamiseks. Reaalne tasumine terve kuu jooksul toimunud sõitude eest toimub arve alusel alles järgneval kalendrikuul. Arvega koos esitataval aruandel tuuakse eraldi välja kõik taksosõidud koos vastava kuupäeva, kellaaja, kilometraaži ning maksumusega.

Ühekordne firmakaart on mõeldud kasutamiseks ühe sõidu eest ja sobib juhtudeks, kui Te soovite tasuda oma külalise, kliendi või töötaja taksosõidu eest, kuid samas ei saa ega soovi neile väljastada alalist firmakaarti. Ühekordne firmakaart on samuti krediitkaart ja toimib sarnaselt  firmakaardile, kuid jääb sõidu lõppedes taksojuhi kätte. See võimaldab Teil pakkuda  taksoteenust vastavalt vajadusele hoides samas teenuse kasutamine sageduse kontrolli all.

Nii firmakaardid kui ka ühekordsed firmakaardid väljastatakse tasuta ning neil puudub kuuhooldustasu.

Kõikides taksodes on soovi korral võimalik tasuda ka koheselt pangakaardiga.

Oleme hea meelega nõus Teiega läbi arutama Teie konkreetsed vajadused ja täiendavad küsimused ning kujundama oma teenuse just neist lähtuvalt. Teie soovi korral võime pakkumise lisada ka Tallink Takso soodustustingimustel kasutamise võimalused.

Konkreetse pakkumisega tutvumiseks palume kontakteeruda aadressil info@tallinktakso.ee

Tõnu Uusmaa
Juhatuse liige
tonu.uusmaa@tallinktakso.ee