Laadi alla TAXILINK ja esita sõidu lõppedes juhile Club One'i kaart. Septembris on äpiga tellides Tallink TaksoTakso24 ja Tallink Taksobussi arve Club One'i klientidele kümme protsenti soodsam!

UUED VÕIMALUSED

Keerulisel ajal usaldavad inimesed tugevaid ning kindlaid koostööpartnereid. Uus olukord on tekitanud plahvatusliku nõudluse kasvu turvalise kullerteenuse järele. Tallink Takso kogenud juhid on valmis appi tulema tavapärasest sootuks erinevate transporditeenustega Tallinnas ja kaugemalgi. Helista numbril 517 7026 või kirjuta jaana.pytsepp@tallink.ee ja püüame üheskoos leida parima võimaliku lahenduse.

TALLINK EKSPRESS

Mugavaim ja kiireim e-pood Tallinnas ja selle ümbruses on Tallink Ekspress. Enne kella 18 tehtud tellimus jõuab Tallink Takso vahendusel ostjani samal päeval, kusjuures Tallinnasse, Viimsisse, Tabasallu, Tiskresse, Peetrisse ja Laagrisse kehtib sama hind: 4.90. Alates 59 eurosest ostust on kauba kättetoimetamine samadesse piirkondadesse TASUTA!

TURVALISUS

Äpiga maksmine on täiesti kontaktivaba, kui TAXILINK on seotud panga- või firmakaardiga. Sõidukitesse on paigaldatud läbipaistvaid vaheseinad, taksosid desinfitseeritakse regulaarselt ja reisijad saavad puhastada käsi niiskete salvrättidega. 

Tallink Takso, Tallink Taksobuss ja Takso24 ei rakenda eraldi kõnetasu helistamise eest

Kõik kõnega seotud tasud maksustatakse vastavalt teie telefonioperaatori poolt kehtestatud helistamise tariifile: Telia Eesti AS võrgus mobiiltelefonilt 0,2278 €/min., lauatelefonilt kõnealustustasu 0,0312 €/kord + 0,0222 €/min.; Elisa Eesti AS võrgus tavahind kõneteenusnumbritele helistamisel on 0,30 €/min.; Tele2 Eesti AS võrgus tavahind kõneteenusnumbritele helistamisel on 0,23 €/min. Lisainfo →

Hinnakiri

Taksode tariifid

Kellaaeg

Hind

Päevane sõidukilomeetritasu 06:00–23:00 0.60
Öine sõidukilomeetritasu 23:00–06:00 0.75
Sõidualustustasu   2.95
Ajatasu*   0.18

* Ajatasu rakendub vastavalt seadusele

Tasumine

Takso24 aktsepteerib sõidu eest tasumisel sularaha (Euro) ja rahvusvaheliselt tunnustatud VISA, MasterCard deebet- ja krediitkaarte.

VISA Electron
Maestro

VISA
MasterCard