Tallink Taksobuss

LÜHINUMBER*

1921

KLIENDITEENINDUS/ Lepinguline klient*

+372 640 8921

Tallink Takso

UUED VÕIMALUSED

Keerulisel ajal usaldavad inimesed tugevaid ning kindlaid koostööpartnereid. Uus olukord on tekitanud plahvatusliku nõudluse kasvu turvalise kullerteenuse järele. Tallink Takso kogenud juhid on valmis appi tulema tavapärasest sootuks erinevate transporditeenustega Tallinnas ja kaugemalgi. Võibolla on vaja Lillekülla koduses karantiinis olevale lähedasele toitu kohale toimetada? Või viia lukustatud Saaremaale tähtsaid dokumente? Või hoopiski tuua Helsingist e-üppeks vajalikke arvuteid? Helista numbril 517 7026 või kirjuta jaana.pytsepp@tallink.ee ja püüame üheskoos leida parima võimaliku lahenduse.

KAMPAANIA

Laadi alla TAXILINK ja esita sõidu lõppedes juhile Club One'i kaart. Aprillikuus on äpiga tellides Tallink Takso, Takso24 ja Tallink Taksobussi arve  Club One'i klientidele kümme protsenti soodsam! Äpiga maksmine on täiesti kontaktivaba, kui TAXILINK on seotud panga- või firmakaardiga. Sõidukitesse on paigaldatud läbipaistvaid vaheseinad, taksosid desinfitseeritakse regulaarselt ja reisijad saavad puhastada käsi niiskete salvrättidega. 

Tallink Takso, Tallink Taksobuss ja Takso24 ei rakenda eraldi kõnetasu helistamise eest

Kõik kõnega seotud tasud maksustatakse vastavalt teie telefonioperaatori poolt kehtestatud helistamise tariifile: Telia Eesti AS võrgus mobiiltelefonilt 0,2278 €/min., lauatelefonilt kõnealustustasu 0,0312 €/kord + 0,0222 €/min.; Elisa Eesti AS võrgus tavahind kõneteenusnumbritele helistamisel on 0,30 €/min.; Tele2 Eesti AS võrgus tavahind kõneteenusnumbritele helistamisel on 0,23 €/min. Lisainfo →

Hinnakiri

Taksode tariifid

Kellaaeg

Hind, EUR

Päevane sõidutariif 06:00–23:00 0.99€/km
Öine sõidutariif 23:00–06:00 1.10€/km
Sõidualustustasu   5.00
Ajatariif*   21.00

* Ajatariif rakendub vastavalt seadusele

Tasumine

Tallink Takso ja Tallink Taksobuss aktsepteerivad sõidu eest tasumisel sularaha (Euro) ja rahvusvaheliselt tunnustatud VISA, MasterCard deebet- ja krediitkaarte.

VISA Electron
Maestro

VISA
MasterCard