Tallink Takso meeskonda on oodatud sõbralik ja teotahteline MÜÜGI- JA TEENINDUSJUHT 

Sinu peamisteks vastutusvaldkondadeks on:
1. Taksoteenuse osutajatega  suhtlemine:  tingimuste läbirääkimine, rendilepingute sõlmimine, õiguste andmine taksosüsteemi kasutamiseks, kontroll lepingutingimuste täitmise üle, s.h. teenustasude arvestuse ja võlgnevuste kontroll;    
2. taksoteenuse müügiprotsesside juhtimine: paketi-ja rendiautode mehitamine, frantsiisiautode leidmine; taksoteenuse arendamine vastavalt turu vajadustele;
3. äriklientidega heade koostöösuhete loomine ja hoidmine: taksoteenuse pakkumiste tegemine, läbirääkimiste pidamine, lepingute sõlmimine, kontroll teenuse osutamise kvaliteedi üle;
4. turundusalase tegevuse juhtimine: uute teenuste väljatöötamine, müügikampaaniate läbiviimine, uudiskirjade kokkupanemine ja edastamine; taksoteenusega seotud informatsiooni edastamine  taksojuhtidele, kõnekeskuse töötajatele, klientidele.

Selleks, et müügi- ja teenindusjuhina meeskonnas edu saavutada, peaksid olema avatud suhtleja ja väga hea läbirääkija, kiire probleemilahendaja, strateegiliselt mõtlev,  tulemusele ja koostööle orienteeritud. Tehniline taiplikkus ja orienteerumine transporditurul on vajalikud. Eeldame, et Sul on varasem inimeste juhtimise kogemus, oskad hästi oma aega planeerida, seada prioriteete ja leida lahendusi. Valdad eesti keelt kõnes ja kirjas ning suhtled väga hästi ka vene keeles, oled kogenud arvutikasutaja.

AS Tallink Takso on 2007. aastal asutatud Eesti ettevõte, mille põhitegevusalaks on taksoteenuste osutamine. Tallink Takso on taksoteenust pakkunud juba üle 10 aasta. Meie autopark on suurim, ökonoomseim ja parima tehnilise varustusega.

Tallink Takso korraldab taksoteenuste osutamist Tallinnas ja Tallinna lähiümbruses ning tellimussõite ka mujale Eestisse ja naaberriikidesse Tallink Takso, Tallink Taksobussi ja Takso24 kaubamärgi all sõitvate taksodega.

Meie pidevaks eesmärgiks on pöörata tähelepanu taksoteenuse kõrge kvaliteedi tagamisele. Oleme järgimas strateegiat, kus iga 2 aasta tagant uuendame kogu autoparki ning oleme kehtestanud oma taksojuhtidele lisaks professionaalsetele oskustele ka viisakuse, korrektse välimuse ning hea suhtluse nõuded.

Tallink Takso pakub Sulle võimalust eneseteostuseks, häid kliendisuhteid ja koostöövõimalusi, motiveerivat tulemustega seotud töötasu ning grupisiseseid soodustusi.
Kui meie tööpakkumine Sinus huvi äratas, saada kindlasti oma CV e-posti aadressile personal@tallinktakso.ee hiljemalt 20. oktoobriks k.a.